Topsas.lt komanda, siekdama Lietuvos stalo teniso mylėtojams pateikti daugiau pasirinkimo, sudarė tiesiogines sutartis su stalo teniso produkcijos gamintojais. Tiesiai iš plataus stalo teniso pasaulio į jūsų namus ir klubus siūlome šių gamintojų prekes:
BUTTERFLY
Butterfly – bene labiausiai žinomas stalo teniso ženklas pasaulyje. Kompanija –Tamasu Company Ltd buvo įkurta Japonų žaidėjo Hikosuke Tamasu 1950 metais gruodžio 19d.
Šiuo metu Butterfly gamina aukščiausio lygio stalo teniso įrangą ir inventorių, kurį įvertino daugybė pasaulinio lygio žaidėjų.
Pavadinimas.Hikosuke Tamasu išsirinko Butterfly (drugelio) vardą, kadangi jis buvo taikos ir grožio simbolis visame pasaulyje. Tai buvo visiška priešingybė tam, ką jis patyrė per antrąjį pasaulinį karą, kai 1945 metais atominė bomba buvo numesta ant Hirosimos, o Hikosuke buvo 2 km nuo tos vietos. Per visas kompanijos gyvavimo dekadas jis siekė, kad būtų išlaikyti diplomatiški santykiai su visomis nacijomis ir žemynais.
Pirmoji sėkmė.Tamasu filosofija buvo, kad kiekvienas žaidėjas yra skirtingas, turintis savo stiprybių ir silpnybių. Jis norėjo žaidėjams leisti pabrėžti savo individualumą. Po Butterfly pasirodymo Japonijos industrinėje parodoje 1953 metais, daugelis Kinijos ir Europos pasaulinio lygio žvaigždžių pradėjo naudoti Butterfly įrangą. Pirmoji sėkmė kompaniją aplankė, kai ji išleido Allround D13 ir Tempest D 13 gumas.
Sriver.1967 metais Butterfly išleido Sriver gumą – vieną visų laikų populiariausių gumų –  kuri net dabar naugojama nemažai aukščiausio lygio žaidėjų. Ši guma atnešė kompanijai tarptautinį pripažinimą ir 1970 metais Butterfly atidarė filialą Vokietijoje. Net ir tada, kai ši guma susilaukė tokios sėkmės ir buvo naudojama daugelio pasaulio čempionų, jie vis dar stengiasi ją patobulinti. Nuo 1983 metų veikia Butterfly stalo teniso treniruočių ir tyrymų centras Tokijuje, kuriame didelės kompetencijos mokslininkai bendradarbiaudami su pasaulinio lygio žaidėjais ir treneriais vysto gumas ir pagrindus. Kaip jų sėkmės įrodymas gali būti tai, jog daugiau nei pusė Pasaulio čempionatų ir Europos čempionatų dalyvių žaidžia būtent su Butterfly pagrindais ir gumomis. Nepaisant to, kad pagrindinė Butterfly produkcija yra gumos ir pagrindai, kompanija taip pat tiekia plataus spektro ir aukštos kokybės stalo teniso produkciją, tokią kaip stalai, rūbai, batai ir aksesuarai. Pagrindinis Butterfly moto – kokybė ir geras aptarnavimas visada pirmoje vietoje.
Naujos eros pradžia.Pradžioje Hikosuke Tamasu buvo kompanijos generalinis direktorius, o jo tėvas buvo kompanijos prezidentas. 1990-aisiais kompanijos valdymas buvo perduotas Hikosuke sūnui Kimihiko. Būdamas 83-jų metų amžiaus 2004m. mirė kompanijos steigėjas Hikosuke. Po dviejų metų, Kimihiko peržiūrėjo visus daiktus, kuriuos jam paliko tėvas ir nusprendė juos paaukoti Tarptautinės stalo teniso federacijos muziejui Lausanne, Šveicarijoje. Ten pateko didelė ženkliukų kolekcija, knygos, ankstyvieji Butterfly žurnalai, Butterfly rakečių kolekcija, kartu su asmeninėmis fotografijomis ir kai kuriais daiktais. Netgi sunkus Nikon fotoaparatas, kurį Hikosuke veždavosi visur kur keliaudavo, buvo paaukotas.
Jaunimas.Butterfly kompanija nusprendė fokusuotis ties jaunimu. Jie pasirašė ilgalaikes rėmimo sutartis su pirmaujančiais Europos jaunais žaidėjais. Už tai buvo sutarta reklamuoti Butterfly stalo teniso produktus. Du iš šių žaidėjų buvo vokietis Timo Boll ir danas Michael Maze.
 Timo Boll prisimena: „būdamas 10-ties metų amžiaus aš turėjau kontraktą su kita kompanija, bet jie nenorėjo to kontrakto pratęsti. To priežasti buvo ta, kad aš paprašiau 28 gumų, vietoj 8-ių. Akivaizdu, kad jiems tai buvo per daug ir Butterfly perėmė kontraktą. Tai buvo super bendradarbiavimo pradžia“.
Butterfly remiami žaidėjai.Aukščiausio lygio pasauliniai žaidėjai, pasirašę sutartis su Butterfly yra: vyrai – Timo Boll (Vokietija), Joo Se Hyuk (Korėja), Kalinikos Kreanga (Graikija), Michael Maze (Danija), Chuan Chih-Yuan (Taipėjus), Oh Sang Eun (Korėja), Werner Schlager (Austrija), Cheung Yuk (Honkongas), Mitzutani Jun (Japonija), Zoran Primorac (Kroatija), Yoon Jae Young (Korėja) ir Robert Gardos (Austrija). Moterys – Zhang Yining (Kinija), Guo Yue (Kinija), Tie Yana (Honkongas), Gao Jun (JAV), Krisztina Toth (Vengrija), Viktoria Pavlovich (Baltarusija), Sayaka Hirano (Japonija), Ai Fukuhara (Japonija) and Tamara Boros (Kroatija).
Be to Butterfly remia daugybę talentų, trenerių, klubų visame pasaulyje, ypač Japonijoje ir Europoje.
STIGA
Stiga Sports AB – tarptautinė kompanija, turinti partnerių daugiau kaip 100 šalių. Daugiau kaip 60 metų, Stiga laikoma viena iš pasaulinių stalo teniso gamintojų lyderių pasaulyje.  Daugiau nei puse amžiaus Stiga pagrindai yra vadinami vieni geriausių pasaulyje. Per šį laikotarpį Stiga stengėsi sustiprinti savo pozicijas, kaip inovacijų lyderė, gaminanti geriausius pagrindus pasaulyje.
Pradedant aukščiausios kokybės žaliavų atrinkimu, kurios turi praeiti aukščiausius kokybės reikalavimus, darbas tęsiamas ieškant, išrandant, kuriant ir vystant naujus pagrindus ir jų gaminimo technologijas. Per visą kompanijos gyvavimo laiką, Stiga sukaupė milžiniškos patirties ir žinių. Dėka glaudaus bendradarbiavimo su pasaulinio lygio žaidėjais ir treneriais Stiga visada galėdavo žinoti naujausius žaidėjų poreikius, o Stiga medienos technikai visada buvo pasiruošę šiuos poreikius patenkinti.
Vien tik per kelis pasuktinius metus Stiga pristatė daug naujų pagrindų gamybos technologijų: WRB (pagrindo galva generuoja daugiau greičio grąžinant kamuoliuką, daugiau galios, papildomas jutimas), CR (kai išoriniai sluoksniai yra apdoroti Ultravioletiniais spinduliais, suteikiančiais daugiau greičio kamuoliukui),  Oversize (storesnis pagrindas suteikia 10% daugiau greičio, nei paprastuose pagrinduose; didesnė pagrindo „galva“ suteikia papildomo stabilumo, jutimo ir geresnio lietimo), 13 Anglies sluoksnių, TUBE (vidiniai pagrindo sluoksniai yra išskobti mikrokanalais,
kurie, priklausomai nuo norimų charakteristikų, pripildyti skirtingomis medžiagomis), Crystal (naujos technologijos transparentinis želinis lakas, specialiai sukurtas, kad išgautų daugiau greičio), NCT (nano technologija, sukurta pasiekti tuos pačius greičius, uždraudus greituosius klijus).
Stigos tyrymų skyriaus profesionalumas sujungtas su teiginiu, kad visi nauji pagrindai turi būti, kaip nauji meno kūriniai, leidžia Stigai pastoviai siūlyti naujus, inovacinius ir neprilyginamus produktus.
 Stiga yra pasirašiusi 10-ies metų kontraktą su Švedijos nacionaline stalo teniso komanda. Ji, kartu su Kinijos ir Vokietijos komandomis, yra viena žinomiausių pasaulyje, tuo pat metu garsina Stiga vardą visame pasaulyje.
DONIC
Užtruko 25 metus, kol Donic tapo vienu svarbiausiu ženklu stalo teniso pasaulyje. Puikūs rezultatai grindžiami paprastais principais. Donic tiki kokybe, inovacijomis ir greičiu. Būti pirmais rinkoje su naujais produktais kompanijai jau tapo tradicija. Pavyzdžiui Epox, Dotec ir Senso technologijos pagrindams, Formula Donic, Sound system ir Faktis technologijos gumoms, funkcionalios medžiagos aprangoje, Twin Compact ir Super Compact technologijos stalams. Pastovios inovacijos daugiau kaip 25 metus vedė Donic link vieno labiausiai pripažinto stalo teniso ženklo pasaulyje. Šiandien Donic ir vysto savo produktus savo padalinyje Volklingen. Bendradarbiaudami su vienu geriausiu visų laikų stalo teniso žaidėju ir daug kitų aukščiausio lygio žaidėjų Donic labai nuosekliai kuria paskutines inovacijas.
 Donic pats žymiausias žaidėjas. Jan-Ove Waldner daugiau nei 20 metų (be pertraukų) priklausė pasaulio reitingo viršūnei. Olimpinis Barcelonos Olimpiados nugalėtojas, 2 kartus tapo Pasaulio čempionato nugalėtoju, 2 kartus laimėjo ten pat sidabrą ir 2 kartus bronzą, 7 kartus  laimėjo top12 varžybas, 2 kartus Pasaulio taurės laimėtojas, daugkartinis Europos čempionato laimėtojas. Jan-Ove turi pasirašęs sutartį su Donic nuo 1993 metų. 2004 metais Olimpinėse žaidynėse Atėnuose jis buvo vienintelis europietis pasiekęs pusfinalį, ir tai padarė būdamas 38 metų amžiaus. Šiuo metu žaidėjas padeda Donic kompanijai vystyti Donic Senso pagrindus ir Donic Coppa serijos gumas.
 Super Švedas Jorgen Persson. Pasaulio čempionas, Europos čempionas, Top 12 laimėtojas, Pasaulio taurės laimėtojas ir puiki asmenybė. Šiuo metu Jorgen Persson padeda Donic vystyti Dotec pagrindus ir Acuda gumas.
 Donic pirmasis Top žaidėjas buvo Mikael Appelgren. Švedas, kuris daugiau nei 20 metų savo žaidime rėmėsi vien Donic produktais. Tris kartus laimėjęs Europos čempionatą, Pasaulio čempionas dvejetuose, 3 kartus pasaulio čempionas su Švedijos rinktine. Mikael vis dar išlikęs Donic testuotojų komandoje. Jis rūpinasi visa klasikine produktų linija. Tai jums garantuoja, kad jūs visada gausite tokių pat parametrų gumą ar pagrindą, su kuriuo/-ia žaidžiate daugelį metų.
TIBHAR
Tibhar kompanija įkurta 1969 metais. Ją įkūrė pasaulinio lygio žaidėjas Tibor Harangozo. Tai dėka jo vardo ir pavardės atsiradęs TIBHAR pavadinimas: TIBor + HARangozo. Po jo mirties 1978 metais, kompanijos vardas nepasikeitė ir tapo sinonimu aukštos kokybės stalo teniso gaminiams visame pasaulyje. Tibhar istorija prasidėjo dar daug laiko prieš oficialų kompanijos įkūrimą, kai buvo vedami tarptautiniai kursai sporto mokyklose, kuriuos kuravo Tibor Harangozo. Tarptautinių kursų ir sporto mokyklos Saarbruecken‘e populiarumas augo kiekvienais metais, kas vedė prie hobio ir profesinalaus inventoriaus paklausos. Tibor rado tam sprendimą įsteigdamas Tibhar kompaniją.
 Pradžioje kompanija koncentravosi gumų ir pagrindų vystyme ir pardavime. Bet labai greitai produktų įvairovė išplito iki platesnio spektro. Šiandien Tibhar gamina pilną stalo teniso įrangos ir inventoriaus asortimentą, nuo produktų laisvalaikiui iki pasaulinio lygio gaminių. Tibhar gumos gaminamos Vokietijoje, Japonijoje ir Kinijoje, pagrindai – savo gamykloje Slovenijoje, stalo teniso stalai – Vokietijoje, kamuoliukai – Kinijoje. Klijai, tinkleliai, apranga, batai, krepšiai ir kiti produktai gaminami įvairiose šalyse, tokiose kaip Vengrija, Lenkija, Egiptas, Belgija, Indonesija, Indija ir kt. Visi gaminiai parduodami daugiau nei 100 šalių. Pavyzdžiui Tibhar yra pirmaujantis ženklas Prancūzijoje. Kitose šalyse jis yra vienas iš pirmaujančių.
Tibhar pastoviai bendradarbiauja su daug stalo teniso ekspertų ir profesionalų iš viso pasaulio, tam, kad kuriant daugelį savo produktų išliktų technologinėje viršūnėje. Visi šie žaidėjai, treneriai pridėjo dalį savo patirties kuriant vieną ar kitą produktą. Žiūrint į praeitį, Tibhar gali paminėti vieną geriausių Vokietijos žaidėjų Georg Boehm, reitinguotą Europos čempionę Daniela Guergueitcheva, daugkartinį Bulgarijos čempioną Mariano Loukov, dabartinį ITTF direktorių Zlatko Cordas. Šiais laikais Tibhar turi pasirašiusi sutartis su daug jaunų žaidėjų, kurie Europos čempionatuose skina medalius. Negalima nepaminėti ir Vladimir Samsonov, jau daugelį metų įrodinėjančio, kad Tibhar produkcija tinkama čempionams.
TSP
TSP kompanija yra viena pirmaujančių Japonų stalo teniso gamintojų, gaminanti aukščiausios kokybės stalo teniso įrangą ir inventorių nuo 1934 metų. Plačiau tapo žinoma panašiu laiku, kaip ir kita Japonijos gigante Butterfly. TSP populiarina tokie ilgi dantukai kaip TSP CurlP1R, kuriuos vis dar naudoja tokie pasaulinio lygio gynėjai kaip Joo Se Hyuk (Korėja) ar Chen Weixing (Austrija). Europoje kompnaija pasirodė nuo 1983 metų.
DHS
Double Happiness įkurta 1959 metais, tai padarė Rong Guotuan. Double Happiness kompanija – viena stambiausių stalo teniso gamintojų Kinijoje ir pasaulyje. Per metus DHS pagamina 100 milijonų stalo teniso kamuoliukų, kas sudaro apie 60% visų pasaulio kamuoliukų. 80% varžybose naudojamų kamuoliukų yra pagaminti DHS. DHS taip pat pagamina apie 3 milijonus pagrindų kasmet. Toks pasaulio žaidėjų pasitikėjimas šia kompanija yra ne be pagrindo, kadangi DHS labai daug dėmesio skiria kokybei, rėmimui, bandymams ir technologijoms.
DR.NEUBAUER
Dr.Neubauer LTD buvo sukurta tam, kad atneštu šviežių įdėjų į stalo teniso rinką. Kompanija matė, kad šiame sporte yra pakankamai daug erdvės naujiems produktams, nepaisant griežtų apribojimų ir taisyklių. Gyvavimo pradžioje Dr.Neubauer tapo pasaulio lydere neslystančių ilgų dantukų srityje per labai trumpą laiką. Tai pavyko padaryti per labai trumpą laiką išleidus net septynias tokias gumas, su ypatingai neprankiu ir nepatogiu klaidinančiu efektu. Tarptautinei teniso federacijai uždraudus tokias gumas 2008 metais, Dr.Neubauer išleido keturias revoliucines Anti-Spin gumas, kurios pakėlė klaidinamąjį efektą į naują lygį. Be viso to, išleido dar 4 gumas su trumpais ir vidutinio ilgio dantukais, 2 ilgų dantukų gumas, bei 2 inovacines lygias gumas. Kompanija savo gumų paletę stengėsi pritaikyti įvairių gebėjimų žaidėjams: tiek gynėjams, tiek puolėjams bei universaliems žaidėjams. Prie išleistų gumų buvo pritaikyti ir 7 pagrindai.
Kaip skelbia Dr.Neubauer, kompanijos tikslas yra tiekti savo klientams tik geriausius produktus, kokybės ir žaidimo charakteristikų atžvilgiu. Visi produktai yra tikrinami kompanijos steigėjo Dr.Herbert Neubauer asmeniškai.
NITTAKU
Hatsuyo prezidentas Mukohara Hajime Seki įkūrė Nittaku 1947 metais. Nittaku tiekia gumas, pagrindus, aprangą, batus ir stalus. Stalo teniso kamuoliukai garsėja visame pasaulyje, kaip labai kokybiški ir ilgaamžiai. Pagrindai ir gumos sulaukia daug palankių atsiliepimų iš įvairaus lygio žaidėjų.
FRIENDSHIP 729
Kinijos kompanija labiausiai garsėjanti savo kibiomis (tacky) gumomis ir žinoma labai gera kaina. Maža kaina nebūtinai reiškia blogą produkciją. Vartotojų atsiliepimu, kibiomis gumomis paduoti padavimai, sudaro labai daug problemų jūsų oponentams.
AVALOX
Ypatingą dėmesį kompanija skiria pagrindų gamybai. Bendradarbiaudami su ekspertais, bei aukščiausių reitingų stalo teniso meistrais, Avalox rado daug atsakymų į anksčiau kildavusias problemas žaidėjams. Daugelio metų patirtis leidžia Avalox kompanijai pateikti jums tokius produktus, kurie perkels jūsų žaidimą į kitą lygmenį.
HALLMARK
Didžiosios Britanijos kompanija, specializuojasi daugiausiai ilgų dantukų srityje. Tačiau nepamiršta ir kitų stilių žaidėjų.
XIOM
Viena sparčiausiai į rinką besiveržiančių Korėjos kompanijų. Išleidusi kelias labai greitas gumas, bei sužavėjusi sportininkus savo novatorišku ir šiuolaikiniu požiūriu į stalo tenisą, kompanija turi daug savo produkcijos gerbėjų visame pasaulyje.
DOUBLE FISH
Guangzhou Double Fish Sports Goods Group Co. Ltd yra viena didžiausių sporto prekių gamintojų Kinijoje. Kompanija turi 50-ies metų patirtį stalo teniso inventoriaus gamyboje. Yra net 47 stalo teniso stalų rūšys, kurias gamina ši kompanija. Po rimtų ITTF apžiūrų, Double Fish stalai buvo leisti naudoti tarptautinėse varžybose. Naujos koncepsijos stalai buvo naudojami 2003 ir 2006 metų Pasaulinio Turo Super finaluose, bei užsitikrino gerą reputaciją tarp atletų ir ekspertų. Double Fish kamuoliukai buvo patvirtinti ITTF 1989 metais ir leisti naudoti tarptautinėse varžybose. 2008 metų Pekino Olimpinėse varžybose Double Fish kamuoliukai buvo naudojami kartu su DHS kamuoliukais.
TT MASTER
Ilgų dantukų specialistai. Prisitaikydami prie ITTF draudimų siūlo vis geresnes gynybines gumas.