Straipsniai Testai Nuorodos Galerija Turite klausimų? Kaip išsirinkti pagrindą? Kaip išsirinkti gumas? Kaip išsirinkti stalą? Naujienos 2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
V.Giedraičio atminimo turnyras Telšiuose, 2018m.spalio 20-21d.
Maloniai kviečiame atvykti į turnyrą.Turnyras vyks naujoje sporto arenoje Telšiuose, adresu Birutės g. 7 Žaisime prie 15 stalų.
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
2017m.Žemaitijos regiono komandinės stalo teniso pirmenybės
Vyksta registracija į 2017m Žemaitijos regiono komandines stalo teniso pirmenybes
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
"Nemuno" taurė Kelmėje 2016 10 01
Pradžia 10:30 val.
2016.09.24-25 Tarptautinis stalo teniso turnyras
Turnyras vyks Kauno miesto sporto Halėje, Perkūno al. 5
Reitinginės varžybos Naujojoje Akmenėje Lapkričio 7d.
Dėmesio! Plastikiniai kamuoliukai 2015-2016 m. LSTA varžybose
Nuo š.m. rugsėjo 1 d. visose LSTA vykdomose oficialiose varžybose bus žaidžiama su plastikiniais kamuoliukais
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą.
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą. Bronzos medalį laimėjo Europietis.

Donic Appelgren Dotec Control (Pagrindas)

« Atgal
Daugeliui tenisininkų, žaidžiančių ilgais dantukais arti stalo, blokuojančių ir pjaunančių kamuoliuką, turėtų patikti šis aprašymas. Praeityje žaidusieji ilgais slystančiais dantukais, turėtų taip pat suklusti. Bandydamas kelis pagrindus, radau pagrindo ir gumų derinį, kuris turėtų patikti kai kuriems stalo tenisininkams, pasiilgusiems ilgų slystančių dantukų žaidimo stiliaus.
 Prieš šiek tiek laiko teko pabandyti Donic Person Dotec Offensive pagrindą. Jis pavergė mano širdį savo greičiu, kontrole ir jutimu. Tačiau jis nebuvo idealiai man tinkamas, kadangi aš mažiau kontroliuoju savo smūgius iš kairės su savo ilgais dantukais. Šie patirti įspūdžiai ir privedė prie to, kad išbandyčiau Donic Appelgren Dotec pagrindą.
 Šį pagrindą bandžiau užsiklijavęs Dr.Neubauer ABS anti spin gumą. Taip pat buvau užsiklijavęs TSP Curl P1R ir TSP Curl PH ilgus dantukus. Iš karto užbėgan už akių, noriu pasakyti vieną savo išvadą, kad Donic Appelgren Dotec Control yra labai geras pagrindas žaidžiant su anti spin gumomis ir ilgais (turinčiais mažai kibimo) dantukais.
Dr.Neubauer ABS ir TSP Curl PH puikiai atliko savo darbą su šiuo pagrindu. Gražinamas sukimas ir pakvaišęs klaidinamas efektas puikiai pasirodė užklijavus šias gumas ant Donic pagrindo. Žinoma neverta tikėtis daug atvirkštinio sukimo iš TSP Curl PH, tačiau klaidinamas efektas, kai kamuoliuką papjaunate ar blokuojate, yra tikrai didelis. Be visa ko, šie kamuoliukai linkę po atšokimo skrieti žemėjančia trajektorija. TSP Curl P1R užklijuota ant šio pagrindo generavo daug keisto sukimo, kuris gali būti labai efektyvus pjaustanči žaidėjo rankose.
 Trumpa santrauka, kaip veikė kai kurios gumos su Donic Appelgren Dotec Control pagrindu:
-         TSP Curl PH: oponentas sunkiai galėjo gražinti papjovimus ir blokus. Šiek tiek trūksta kontrolės norint blokuoti stiprius topsus. Smūgiuoti yra lengva. Smūgiuoti prieš nepasuktą kamuoliuką taip pat labai lengva. Reikalauja aktyvaus žaidimo ir sekimo norint gerai ir į norimą vietą nuleisti kamuoliuką. Smūgiuoti prieš papjautą kamuoliuką buvo taip pat ganėtinai lengva.
-         TSP Curl P1R: daugiau klaidinamo efekto nei sodinamo. Prieš topsus reikia stipriai pjauti. Smūgiavimas sekėsi sunkiau nei su Curl PH.
-         TSP Curl P3 Alpha R: klaidinamo efekto tiek pat kiek ir su Curl P1R, tačiau mažiau greičio. Atlikti smūgius buvo nesunku.
-         TSP Curl P2: guma elgėsi kaip trumpi dantukai, su jiems būdingu greičiu ir katapultos efektu. Tinkama žaidėjams, kurie ieško lygios gumos jausmo. Smūgiuoti labai lengva.
-         Dr.Neubauer Boomerang: mažiau greičio, nei visų kitų bandytų gumų. Smūgiuoti buvo labai sunku.
 
 Kas padaro pagrindą Donic Appelgren Dotec tokiu lengvai kontroliuojamu, žaidžiant arti stalo? Tai minkštas jutimas. Pagrindas turi 4,5mm balsa medienos šerdį, ayous medienos sluoksnį ir vėliau limba medienos išorinį sluoksnį. Balsa šerdis akseleruoja kamuoliuką, kas suteikia žemėjantį atšokimą. Toks veiksmas patiks daugeliui ilgų dantukų gerbėjams, žaidžiantiems arti stalo.
 Pagrindas neturi daug galios, žaidžiant toliau nuo stalo. Smūgiams iš dešinės buvau užsiklijavęs Butterfly Tenergy 05, bet netgi ji nepadėjo topstuoti iš tolimesnio nuotolio. Daugiau neradau priežasčių, kam atsitraukti toliau nuo stalo, kaip tik pabandyti topsuoti. Su lėtesniais dantukais, tokiais kaip TSP Curl PH, žaidimas arti stalo tampa patogus ir paprastas.
 Blokavimas
Donic Appelgren Dotec su Dr.Neubauer ABS suteikia daug atgalinio sukimo blokuojant. Ir su anti spin ir su ilgais dantukais blokavimas buvo superinis. Kamuoliukas niekad nenukrisdavo patogiai, kad oponentas galėtų lengvai toliau topsuoti. Su Anti spin buvo patogu smūgiuoti dėl kreivos rankenos struktūros. Nukreipdamas pagrindo galvos kraštą į priekį, pavykdavo labai geri smūgiai su anti spin guma. Tai pavykdavo ir su TSP Curl PH.
Permesti oponentui trumpą ir žemą kamuoliuką yra įššūkis žaidėjui žaidžiančiam ilgais dantukais. Būkite atsargūs, nes Donic Applegren Dotec siunčia šiek tiek aukštesnės trajektorijos kamuoliukus, žinoma tai priklauso ir nuo raketės pakreipimo kampo. Tam, kad šis aukštesnis kamuoliukas išliktų trumpas, reikia atmušti kamuoliuką kaip galima anksčiau po atšokimo jūsų stalo pusėje.
 Pjovimas
Pastebėjau, kad papjovimai įgauna labai daug atgalinio sukimosi. Kai kurie gaudavosi tokie sunkiai užpjauti, kad oponentui praktiškai neidavo jų grąžinti. Tai darydavau tik su TSP Curl PH, su Dr.Neubauer jie nepavykdavo.
 Topsavimas
Neturėtų kilti klausimų apie sugebėjimą topsuoti šiuo pagrindu. Esu matęs sukčiausius aukštos trajektorijos topsus, smūgiuotus šiuo pagrindu. Aukšta trajektorija sukuria labai daug priekinio sukimo ir gravitacija stumianti į priekį yra tiesiog milžiniška. Švedo Appelgren topsai (smūgiuojami aukšta trajektorija) yra tiesiog klasika. Šis pagrindas taip pat buvo gaminamas remiantis ta pačia idėja. Rekomenduočiau šį pagrindą žaidėjui besimokinančiam topsą. Pakėlimas, kontaktas su kamuoliuku, sviedimas į priekį, visko išmoksite šiuo pagrindu, tiesiog prilimpančiu jums prie rankos.
 Rankena
Rankena pagaminta iš kamštinės medžiagos, kas suteikia minkšto jutimo. Be to rankena yra išlenkta. Tam, kieno riešas dirba puikiai, rankena labai patiks. Užtrunka apie pora dienų, kol pripranti prie neįprastos rankenos formos. Man patiko jos dizainas ir taip kaip ji susijungia su pagrindo galva. Nykščiui patogu judėti pjaunant iš kairės.
 Kas turėtų jį naudoti?
Be abejonės, pagrindas labiausiai tiks stalo tenisininkams, žaidžiantiems arti stalo ilgais dantukais. Tačiau pagrindo galva nėra tokia plati, kaip kitų gynybinių pagrindų.

Antra kategorija žaidėjų, kuriems tiktų šis pagrindas yra stalo tenisininkai žaidžiantys topsais arti stalo. Galiu duoti patarimą ir treneriams, kad šis pagrindas tikrai tiks jūsų mokiniams, lavinantiems pagrindinius stalo teniso judesius. Pagrindas su 4.5 mm balsa šerdimi turi gerą jutimą, o rankena leidžia vystyti gerus sukamuosius smūgius.