Straipsniai Nuorodos Galerija Testai Kaip išsirinkti pagrindą? Turite klausimų? Kaip išsirinkti gumas? Kaip išsirinkti stalą? Naujienos 2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
V.Giedraičio atminimo turnyras Telšiuose, 2018m.spalio 20-21d.
Maloniai kviečiame atvykti į turnyrą.Turnyras vyks naujoje sporto arenoje Telšiuose, adresu Birutės g. 7 Žaisime prie 15 stalų.
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
2017m.Žemaitijos regiono komandinės stalo teniso pirmenybės
Vyksta registracija į 2017m Žemaitijos regiono komandines stalo teniso pirmenybes
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
"Nemuno" taurė Kelmėje 2016 10 01
Pradžia 10:30 val.
2016.09.24-25 Tarptautinis stalo teniso turnyras
Turnyras vyks Kauno miesto sporto Halėje, Perkūno al. 5
Reitinginės varžybos Naujojoje Akmenėje Lapkričio 7d.
Dėmesio! Plastikiniai kamuoliukai 2015-2016 m. LSTA varžybose
Nuo š.m. rugsėjo 1 d. visose LSTA vykdomose oficialiose varžybose bus žaidžiama su plastikiniais kamuoliukais
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą.
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą. Bronzos medalį laimėjo Europietis.

TSP Reflex 50 Award Defensive (Pagrindas)

« Atgal
Šis pagrindas tapo man sėkmingu. Aš laimėjau prieš veteranų čempioną, turintį daugiau nei 200 reitingo taškų nei aš. Tai buvo įdomi kova iš 5 setų. Ir tik penktajame pavyko palaužti savo priešininką. Mano oponentas buvo labai geras topsuotojas. Smūgiuodamas iš kairės jis gynėsi permesdamas trumpus, papjautus kamuoliukus.
 TSP Reflex 50 Award Defensive nėra labai brangus pagrindas. Pigesni pagrindai paprastai gaminami iš lengviau prieinamos medienos, kartais jie stokoja kokybės. Išskyrus rankeną, kuri tkrai neleidžia užmiršti, kad yra pagaminta iš medienos, visas pagrindas yra labai gerai apdirbtas ir užbaigtas. Mediena savo išvaizda primena kedrą.
 TSP Reflex 50 Award Defensive suteikia minkšto pagrindo jausmą, tačiau ne per minkšto. Jis stipriai skiriasi nuo kitų gynybinių pagrindų, kurie yra kieti, ir yra minkštesnis už pusiau minkštus pagrindus tokius kaip Butterfly Joo Se Hyuk. Tačiau lyginant su balsa medienos pagrindais, TSP Reflex 50 nėra toks minkštas.
 TSP Reflex 50 nelinksta, kai jūs juo smūgiuojate. Pasakyčiau, kad jis yra pusiau ar netgi labiau kietas nei minkštas. Pabandžius topsuoti su šiuo pagrindu, man tai nelabai patiko. Pabandžius su keliomis skirtingomis gumomis (minkštomis ir kietomis), man nelabai sekėsi. Pagrindas labiau leidžia smūgiuoti, nei sukti ir topsuoti. Pagrindo šerdis matyt yra pakankama kieta, kadangi stipriausias smūgis gaunasi su pagrindo centru. Gražinti tokį smūgį oponentui yra tikrai labai sunku.
 Sukti ir topsuoti su šiuo pagrindu buvo labai sunku. Nemanau, kad šis pagrindas buvo sukurtas topsavimui, ar netgi lengvam sukimui. Pabandžiau kelis kartus patopsuoti atsitraukęs toliau nuo stalo.Tai man pavyko padaryti labai sunkiai, įdedant daug pastangų. Visgi smūgiai negeneruodavo daug sukimo, o oponentas juos labai lengvai grąžindavo. Tekdavo daug dirbti net atsitraukus toliau nuo stalo, kai kamuoliukas jau neturėdavo tiek daug sukimo, tam kad galėčiau tik šiek tiek užtopsuoti. Topsuoti prieš užpjautą kamuoliuką taip pat labai sudėtinga, neina nutaikyti kamuoliuko skriejimo trajektorijos.
 TSP Reflex 50 sudarytas iš 3 sluoksnių, su juodais intarpais tarp visų trijų. Tai gumos skaidulų intarpai, kurie praktiškai neleidžia jausti vibracijų smūgiuojant.
 Pabandžiau šį pagrindą ir užsiklijavęs ilgus dantukus TSP Curl P1R (1,3mm storio). Su ilgais dantukais žaidimas tampa komfortiškesnis. Jautėsi puiki kontrolė. Su plonesne kempine, tarkime 0,5mm būtų galima buvę žaisti visai arti stalo.

 Taigi darant išvadas, TSP Reflex 50 Award tinkamas gynėjui, žaidžiančiam arti stalo. Jis sunkiai suderinamas su šiuolaikinio gynėjo stiliumi, kai besiginant vis dažniau užpuolama ir topsuojama smūgiais iš dešinės. Tinkama labiau žaidėjams mėgstantiems smūgiuoti, o ne sukti ir topsuoti. Taip pat labai tinkamas žaidimui su gumomis su dantukais. Kadangi esu bandęs Joola Chen Weixing pagrindą, šis TSP pagrindas yra greitesnis už Joola.