Straipsniai Testai Nuorodos Galerija Turite klausimų? Kaip išsirinkti pagrindą? Kaip išsirinkti gumas? Kaip išsirinkti stalą? Naujienos 2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
V.Giedraičio atminimo turnyras Telšiuose, 2018m.spalio 20-21d.
Maloniai kviečiame atvykti į turnyrą.Turnyras vyks naujoje sporto arenoje Telšiuose, adresu Birutės g. 7 Žaisime prie 15 stalų.
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
2017m.Žemaitijos regiono komandinės stalo teniso pirmenybės
Vyksta registracija į 2017m Žemaitijos regiono komandines stalo teniso pirmenybes
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
"Nemuno" taurė Kelmėje 2016 10 01
Pradžia 10:30 val.
2016.09.24-25 Tarptautinis stalo teniso turnyras
Turnyras vyks Kauno miesto sporto Halėje, Perkūno al. 5
Reitinginės varžybos Naujojoje Akmenėje Lapkričio 7d.
Dėmesio! Plastikiniai kamuoliukai 2015-2016 m. LSTA varžybose
Nuo š.m. rugsėjo 1 d. visose LSTA vykdomose oficialiose varžybose bus žaidžiama su plastikiniais kamuoliukais
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą.
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą. Bronzos medalį laimėjo Europietis.

Dr.Neubauer KUNG FU ir GLADIATOR (Pagrindai)

« Atgal
Prieš bandydamas Kung Fu pagrindą, buvau bandęs Dr.Neubauer Combination Effect, Bulldozer, Gladiator pagrindus. Dr.Neubauer Kung Fu buvo pristatytas rinkoje 2009m pradžioje. Kadangi man patiko Dr.Neubauer Gladiator, norėjau išbandyti ir Kung Fu pagrindą. Tačiau jie yra tarsi Šiaurės ir Pietų ašigaliai.
 Dr.Neubauer Gladiator yra kietas pagrindas. Kung Fu – minkštas. Gladiator yra 7-ių sluoksnių. Dėl Kung Fu nežinau, nes šiais laikais gamintojai užmaskuoja kraštus dažais ar medžiu, tačiau pagal aprašymą galiu spręsti, kad taip pat 7-ių. Kung Fu yra 5.5mm, o Gladiator – 5.0mm storio.
  Dr.Neubauer Kung Fu pagrindas savo greičiu, jutimu labai panašus į TSP Balsa Plus 3.5. Galėčiau Kung Fu pavadinti jaunesniuoju Combination Effect broliu. Gladiator skirtas gynybai iš vidutinio atstumo, kai tuo tarpu Kung Fu yra gynybinis pagrindas, žaidžiant šalia stalo. Gladiator greitesnis, o jo rankena sąlygoja kietą jutimą. Kung Fu pagamintas iš Balsa medienos, dėl to jos svoris yra 74g., kai tuo tarpu Gladiator sveria 82g.
 
Blokavimas
Gladiator yra idealus pasirinkimas žaidžiantiems blokuojantį žaidimą. Nesvarbu ką klijuotumėte ant viršaus, ilgus dantukus ar Anti-spin gumas, jis vis tiek blokuoja labai gerai. Pastebėjau tarsi skęstančių kamuoliukų efektą ir gerą kamuoliukų “atsukimą”. Be to kamuoliukas grįžta klaidinančia trajektorija, tai ko ieško žaidėjai žaidžiantys su anti-spin gumomis. Tačiau žaidžiant toliau nuo stalo, tokio pat efekto pasiekti nepavyko. Kung Fu neturi pakankamai jėgos valdyti tolimus kamuoliukus. Gladiator šioje sferoje atrodo daug geriau. Kung Fu taip pat prastai pasirodė blokuojant aukštus suktus topsus. Kontraatakavimas buvo taip pat labai sudėtingas su Kung Fu. Negalėjau pataikyti kamuoliuko ant stalo. Tas pats yra su dar kai kuriais gynybiniais pagrindais, jie neturi pakankamai “mėsos” atlikti kontra topsams. Aš žaidžiau su žaidėju, kuris naudoja JUIC 999 su WD-40. Jo kamuoliukai labai sukti. Gladiator sugebėjo sulaikyti jo kamuoliuką ir gerai kontraatakuoti.
 
Topsavimas
Kung Fu labai gerai atrodo atliekant aukštus topsus. Man nepatiko kaip Gladiator suka kamuoliuką. Atliekant aukštus smūgius, Kung Fu perduoda daugiau energijos. Kamuoliukas nuo Gladiator atšokdavo greičiau, tačiau kamuoliukui trūko užsukimo.
 
Smūgiavimas
Kung Fu yra labai geras pagrindas, žaidžiant arti stalo. Puikus smūgiavimui ir blokavimui. Gladiator turi daugiau galios smūgiuojant iš arti ar toliau.
 
Tiek Kung Fu tiek Gladiator yra standartinio dydžio pagrindai. Jie yra dideli. Idealūs žaidėjams, žaidime naudojantiems smūgius riešo pagalba.