Straipsniai Testai Nuorodos Galerija Turite klausimų? Kaip išsirinkti pagrindą? Kaip išsirinkti gumas? Kaip išsirinkti stalą? Naujienos 2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
V.Giedraičio atminimo turnyras Telšiuose, 2018m.spalio 20-21d.
Maloniai kviečiame atvykti į turnyrą.Turnyras vyks naujoje sporto arenoje Telšiuose, adresu Birutės g. 7 Žaisime prie 15 stalų.
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
2017m.Žemaitijos regiono komandinės stalo teniso pirmenybės
Vyksta registracija į 2017m Žemaitijos regiono komandines stalo teniso pirmenybes
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
"Nemuno" taurė Kelmėje 2016 10 01
Pradžia 10:30 val.
2016.09.24-25 Tarptautinis stalo teniso turnyras
Turnyras vyks Kauno miesto sporto Halėje, Perkūno al. 5
Reitinginės varžybos Naujojoje Akmenėje Lapkričio 7d.
Dėmesio! Plastikiniai kamuoliukai 2015-2016 m. LSTA varžybose
Nuo š.m. rugsėjo 1 d. visose LSTA vykdomose oficialiose varžybose bus žaidžiama su plastikiniais kamuoliukais
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą.
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą. Bronzos medalį laimėjo Europietis.

Tibhar Evolution FX-P

« Atgal

Po ilgų ieškojimų bei bandymų firma „TIBHAR“ sukūrė naują ginklą stalo teniso profesionalams ir mėgėjams: gumą „EVOLUTION“. Naujiena turi keturias versijas: FX-P (minkščiausia kempinė), EL-P (vidutinio kietumo kempinė), MX-P (kieta kempinė), MX-S (kiečiausia kempinė). Ar „EVOLUTION“ pranoks „BUTTERFLY“ bestselerį „Tenergy“, spėlioti neverta. Kaip ten bebūtų, kiekviena guma turi savo gerbėjų būrį. Ras jų ir „EVOLUTION“ serija. Gumų su raudona, puria (korėta), elastinga kempine išskirtinės savybės – padidintos kamuoliuko sukimo galimybės, garsas-šūvis, reguliuojamas katapultos efektas. Apžvelkime, ką gali „EVOLUTION“ versija FX-P, kurios kempinės storis 2.1-2.2.

Žaidėjui, mėgstančiam atakuoti topspinais, FX-P patiks. Guma, kurios paviršius turi didelį trinties koeficientą, tai yra sukibimą su kamuoliuku, padeda žaisti tiek greitais topspinais, tiek lėtesniais, bet itin suktais, profių vadinimais „banana“. Techniškai atlikti topspinai kartais tiesiog slysta stalo paviršiumi, nustebindami varžovą. Kita netikėta FX-P savybė labai pasitarnaus žaidėjui, atliekančiam riešinius smūgius – gali smagiai trinktelėti kamuoliuką bet kurią akimirką, nors, atrodytų, žaidimo situacija tam nepalanki. „Flipai“ ir net stiprūs smūgiai be užsimojimo – FX-P staigmena.

FX-P padeda paduoti suktesnį, kreivesnį padavimą, o priimti varžovo padavimą su ja kažkiek lengviau. FX-P neprašo iš žaidėjo bet kurioje situacijoje didelių, greitų užsimojimų, nes ir lėtu braukimu galima stipriai užsukti kamuoliuką. Aišku, greitas mostas – visuomet privalumas: tiesiog nušluos kamuoliuką nuo stalo.Žodžiu, FX-P – gerai kontroliuojama sukimo mašina. Guma, kurią kuriant panaudotas įvairių rūšių kaučiukas, skirtinga vidinių „dantukų“ simetrija, elastiškas paviršius, garantuoja žaidimo stabilumą. Katapultos veiksnys, atliekant blokus, taipgi kontroliuojamas, o ne beprotiškai staigus, nevaldomas. FX-P versija siūlo stalo tenisininkui žaisti subalansuotą žaidimą, derinant puolamuosius smūgius su pavieniais pasyviais gynybiniais smūgiais: pjovimu ar net kamuoliuko „pačiopinimu“. Iš varžovo toks stalo tenisas reikalauja padvigubinto atidumo, nes mechaniški veiksmai gresia taško praradimu. Ne be reikalo „EVOLUTION“ gumų seriją gyrė pasaulinio masto stalo teniso garsenybė, baltarusis Vladimiras Samsonovas. Žinoma, kiekvienos gumos savybes padeda daugiau ar mažiau atskleisti žaidėjo naudojamas pagrindas. Dėl to juos keičia net profesionalai, ieškodami sau geriausio atitikmens. Antrą vertus, firmos, pasinaudodamos mokslo pasiekimais, kuria vis tobulesnes raketes, gumas. Naujas inventorius leidžia žaisti ne tik greičiau, bet ir tiksliau. Tokia yra FX-P guma, pasižyminti geru sukibimu, gera kontrole, skambiu garsu. Ši guma leidžia atlikti ne vien ultra suktus topspinus, bet ir riešinius kirčius, panašius į žaibo tvykstelėjimą giedrame danguje. „EVOLUTION“ gumų serija tikrai pradžiugins stalo tenisininkus. Jau yra nuomonių, kad „EVOLUTION“ pagal kamuoliuko sukimo ir kontrolės parametrus nenusileidžia garsiajai „Tenergy“ serijai. Išbandykime.

„EVOLUTION FX-P“ suteikia stalo tenisininkui šansą praturtinti savo žaidimą naujomis, sodresnėmis spalvomis.  

 

Romualdas, Šilutė