Straipsniai Testai Nuorodos Galerija Turite klausimų? Kaip išsirinkti pagrindą? Kaip išsirinkti gumas? Kaip išsirinkti stalą? Naujienos 2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
V.Giedraičio atminimo turnyras Telšiuose, 2018m.spalio 20-21d.
Maloniai kviečiame atvykti į turnyrą.Turnyras vyks naujoje sporto arenoje Telšiuose, adresu Birutės g. 7 Žaisime prie 15 stalų.
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
2017m.Žemaitijos regiono komandinės stalo teniso pirmenybės
Vyksta registracija į 2017m Žemaitijos regiono komandines stalo teniso pirmenybes
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
"Nemuno" taurė Kelmėje 2016 10 01
Pradžia 10:30 val.
2016.09.24-25 Tarptautinis stalo teniso turnyras
Turnyras vyks Kauno miesto sporto Halėje, Perkūno al. 5
Reitinginės varžybos Naujojoje Akmenėje Lapkričio 7d.
Dėmesio! Plastikiniai kamuoliukai 2015-2016 m. LSTA varžybose
Nuo š.m. rugsėjo 1 d. visose LSTA vykdomose oficialiose varžybose bus žaidžiama su plastikiniais kamuoliukais
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą.
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą. Bronzos medalį laimėjo Europietis.

XIOM Amadeus ALL+ (Pagrindas)

« Atgal
Asmeniškai mėgstu grynai medinius pagrindus, be carbono ar stiklo priedų. Greta iš balsa medienos pagamintų pagrindų, hinoki mediena yra mano antrasis pasirinkimas. Nesu agresyvus puolėjas, todėl pasirinkau pabandymui XIOM Amadeus ALL + pagrindą. Po trijų dienų žaidimo pajutau, kad šį pagrindą galima priskirti universalių pagrindų kategorijai. Tai nėra ypatingai greitas ir nekontroliuojamas medis. Žaidžiau su juo prieš daug skirtingų stilių žaidėjų ir pagrindas labiausiai mane džiugino žaidžiant arti stalo, naudojant tiek gynybinius tiek puolamuosius veiksmus.
 Kelis kartus atsitraukiau nuo stalo, kad galėčiau pabandyti pagrindo galimybes žaidžiant vidutinėje zonoje. Pasakyčiau, kad šioje zonoje pagrindas labiau tinkamas atlikinėti baigiamuosius smūgius/kirčius, arba pavienius topsus. Bandant atlikti persukimus, ar kelis galingus topsus, pagrindas nepasirodė pakankamai efektyviai. Tačiau lietimas ir jutimas leisdavo atlikti labai suktus topsus.
Kompaktiškas pagrindo dydis nelabai tiko smūgiuoti iš tolimosios zonos, tačiau labai puikiai dirbo blokuojant bekylančius kamuoliukus, taip pat baigiant staigiu smūgiu, kol kamuoliukas kildavo. Hinoki mediena generuoja daug galios, tą buvo galima pastebėti šokinėjant kamuoliukui ant pagrindo aukšta trajektorija.
 Ant pagrindo buvau užsiklijavęs XIOM Omega III (2,0) smūgiams iš dešinės, ir TSP Curl P1R ilgus dantukus smūgiams iš kairės. Bandžiau dar ant dešinės užsiklijuoti XIOM Yanus DF (1,5mm), su plonesne kempine, kad galėčiau geriau suprasti pagrindo potencialą. Galiu pasakyti, kad pagrindui geriausiai tinka kempinės MAX storio, arba ne mažiau 2.0 mm. Nors galingesniems topsams visgi reiktų MAX storio.
 Lyginau pagrindą ir su kitais pagrindais kalbant apie vibraciją. Pagrindo rankena ir galvos priekis praktiškai negauna vibracijų arba labai mažai, kai atsitrenkimas į raketę būna stipresnis. XIOM Amadeus yra pusiau kietas pagrindas, todėl labiau tinkamas tiksliems, suktiems topsams. Jeigu kažkam patinka gera kontrolė smūgiuojant iš riešo, pagrindas tikrai turėtų patikti.
Dar vienas įdomus dalykas, kurį pastebėjau žaisdamas šiuo pagrindu – tai pagrindo savybė skraidinti kamuoliuką tos pačios krypties kreivėmis. Tarkime blokuoju pakreipęs pagrindą į dešinę. Kamuoliukas skriedamas dešinėn, dar kažkiek išgaubia šią trajektoriją ir nusileidžia ypatingai dešiniau. Tuo sukeldamas ypatingai daug rūpesčių oponentui. Tas pats, jeigu pakreipdavau raketę kairėn bloko metu. Žodžiu lyg prisidėjo kažkoks papildomas išgaubimo kampas.
XIOM Amadeus tinkamas ir gynybai. Nekalbu apie stiprų pjovimą iš tolimos distancijos, pagrindo galva yra kompaktiško dydžio, todėl gynėjams gali kilti sunkumų užpjaunant iš toli. Tačiau blokuojant su ilgais dantukais, kamuolys stipriai sulėtėja ir krenta arti tinklelio. Nesibaiminau pabandyti ir smūgiuoti su ilgais dantukais. Dėl anksčiau minėto pagrindo sugebėjimo pridėti papildomą kreivę kamuoliuko skriejimui, dauguma smūgių iš kairės skrisdavo į oponento pusę be didelių pastangų. Su anksčiau naudotu gynybiniu pagrindu, tai pavykdavo kur kas rečiau, ir tekdavo pridėti žymiai daugiau jėgos bei stipriau sukti iš riešo. Todėl greitesniam gynėjui su plona guma ilgais dantukais iš kairės, pagrindas tikrai turėtų tikti.
 Pagrindas turi daug kontrolės padavinėjant kamuoliuką. Jis paduodamas žemas ir suktas. Dažnai pavykdavo atlikti trečios atakos smūgį, nes kamuoliukas nebūdavo perdaug greitas ir galėdavau lengvai užkirsti ar stipriau užtopsuoti.
Užsiklijavus abi lygias gumas (vienoje pusėje Omega III, kitoje Yanus DF 1,5mm) supratau, kad tai labai geras ginklas žaidžiant arti stalo. Kamuoliukas kontroliuojamas preciziškai, galios tikrai užtenka. Netgi atsukus Yanus DF 1,5mm į dešinę, topsai gaudavosi greiti žemi ir sukti, matyt papildomai galios guma pasiimdavo iš pagrindo. Rizikingų smūgių beveik nebuvo, visų kamuoliukų trajektorija eidavo į tolimesnį priešininko stalo dalį.
Kiso Hinoki mediena labai gerai įsikomponavusi šiame pagrinde. Šios medienos stiprus kvapas pasklido ir atidarius dėžutę. Mediena Japoniška, o pagrindas pagamintas Švedijoje.
Bendrais bruožais pasakius, pagrindas XIOM Amadeus tinka universaliam žaidėjui, maišančiam gynybinį ir atakuojamą žaidimą. Ypač tinka blokams ir jautriems, tiksliems topsams.
 
Dominykas Vilnius