Straipsniai Testai Nuorodos Galerija Turite klausimų? Kaip išsirinkti pagrindą? Kaip išsirinkti gumas? Kaip išsirinkti stalą? Naujienos 2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
V.Giedraičio atminimo turnyras Telšiuose, 2018m.spalio 20-21d.
Maloniai kviečiame atvykti į turnyrą.Turnyras vyks naujoje sporto arenoje Telšiuose, adresu Birutės g. 7 Žaisime prie 15 stalų.
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
2017m.Žemaitijos regiono komandinės stalo teniso pirmenybės
Vyksta registracija į 2017m Žemaitijos regiono komandines stalo teniso pirmenybes
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
"Nemuno" taurė Kelmėje 2016 10 01
Pradžia 10:30 val.
2016.09.24-25 Tarptautinis stalo teniso turnyras
Turnyras vyks Kauno miesto sporto Halėje, Perkūno al. 5
Reitinginės varžybos Naujojoje Akmenėje Lapkričio 7d.
Dėmesio! Plastikiniai kamuoliukai 2015-2016 m. LSTA varžybose
Nuo š.m. rugsėjo 1 d. visose LSTA vykdomose oficialiose varžybose bus žaidžiama su plastikiniais kamuoliukais
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą.
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą. Bronzos medalį laimėjo Europietis.

Dr.Neubauer Fighter (guma) ilgi dantukai – atsiliepimai.

« Atgal

 

Dr.Neubauer Fighter ilgi dantukai – atsiliepimai.

Stalo teniso pasaulyje yra keli gamintojai, kurie fokusuojasi daugiausiai ties gynybiniais produktais. TSP ženklas yra vienas iš jų. Jis gamina legendinius TSP Curl serijos dantukus ir Reflex sistemos pagrindus, kurie labai padeda gynėjams. Greta TSP galima įvardinti ir Dr.Neubauer, kurie daro daug tyrimų ir panaudoja daug resursų, kad sukurtų kažką vertingo gynėjams.

Apie Dr.Neubauer Fighter dantukus išgirdau praeitais metais. Tik nuo vasario mėnesio jie buvo bandomi ir džiaugiuosi, kad jie jau prekyboje. Šiandien bandėme Dr.Neubauer Fighter su 1,2mm kempine, prieš tai teko bandyti OX versiją be kempinės. Versija be kempinės – viena geriausių gumų su dantukais, matytų per pastaruosius kelis metus. Ji permeta kamuoliuką labai žema trajektorija. Dantukai, kurie sugeba sustabdyti oponento agresiją.

Fighter turi analogiškos konstrukcijos dantukus kaip ir Tibhar Grass D.Tech. Dantukai šiek tiek storesni nei TTMaster Fireproof, kažkiek panašūs į TTMaster Selection.

Greitis

Fighter yra lėtesni nei Grass D.Tech. Greitis labai panašus į TT Master Fireproof II. Optimalus atstumas žaidžiant su Fighter yra pusmetris/šešiasdešimt centimetrų nuo stalo. Nemačiau jokių privalumų priimant kamuoliuką anksti, nebent jis būtų labai stipriai užtopsuotas. Leisdavau kamuoliukui nedaug pakilti, nes būtent tada galėdavau generuoti daug klaidinimo.

Sukimas

Fighter labai nejautri ateinančiam sukimui. Mačiau kai kuriuos smūgius nueinančius labai klaidinančiai ir nenuspėjamai. Fighter yra guma, kuri sukuria plokščius ir labai pavojingus kamuoliukus. D.Tech, Fireproof, Punto siunčia aukštesnės trajektorijos kamuoliukus. Fighter padaro kamuoliukus beveik visiškai plokščius. Labai abejoju ar kokiam puolėjui būtų lengva juos grąžinti.

Blokai

Fighter skirta ne pasyviems smūgiams. Fighter – blokavimo pjovimo ginklas, skirtas klasikinei gynybai. Kai pradėjau šiandien žaisti, turėjau priprasti prie papjautų kamuoliukų. Iš pradžių bandžiau juos pakelti, smūgiuodamas iš kairės ir keldamas riešo pagalba. Tačiau tai nesuveikė. Supratau, kad neina permušti, nes Fighter nereaguoja į sukimą. Tada pagalvojau, kas nutiktų, jei pjaučiau blokuodamas arba paprastai papjaučiau kamuoliuką. Kamuoliuko grąžinimai buvo labai klaidinantys.

Stūmimai

Kartu su TSP Curl P-H, Fighter labai tinkami dantukai stūmimams. Abejoju ar pastūmimai be kempinės (OX versija) pavyktų taip gerai, kaip tai sekėsi daryti su 1,2 versija. Tokie stūmimai sukūrė daug „mistinių“ kamuolių.

Greičio sugėrimas

Ne taip, kaip kiti dantukai, pastebėjau labai gerą kamuoliuko klimpimą, matyt dėl savo ABS kempinės. Tačiau reiktų būti atsargiems. Jūs turite labai tinkamai įvertinti ateinančio kamuoliuko greitį, kad galėtumėte tinkamai jį sulėtinti. Versija be kempinės, pakankamai gerai sugeba įklampinti kamuoliuką. Tačiau tai pradėjo mane trikdyti, kai bandydavau pridėti daugiau greičio, nes kamuoliukas likdavo pakankamai lėtas.

Išvada: Dr.Neubauer Fighter tinkamas klasikiniam gynėjui. Žaidėjams, kurie žaidžia blokuodami ir pjaudami, guma turėtų tikti.