Straipsniai Nuorodos Galerija Testai Turite klausimų? Kaip išsirinkti pagrindą? Kaip išsirinkti gumas? Kaip išsirinkti stalą? Naujienos 2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.gegužės 11d. stalo teniso turnyras Kelmės rajono Mero taurei laimėti
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
2019m.kovo 1-3 dienomis, Vilniuje, vyks Lietuvos stalo teniso čempionatas.
V.Giedraičio atminimo turnyras Telšiuose, 2018m.spalio 20-21d.
Maloniai kviečiame atvykti į turnyrą.Turnyras vyks naujoje sporto arenoje Telšiuose, adresu Birutės g. 7 Žaisime prie 15 stalų.
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Lietuvos Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ asmeninių stalo teniso pirmenybių varžybos, 2018 m. rugsėjo 29 d. Kelmė
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
Reitinginės varžybos Telšiuose V.Gedraičio atminimui, spalio 21-22 dienomis
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
V-asis stalo tenisininkų sąskrydis Rugpjūčio 12-13d.
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
“KLAIPĖDA OPEN”2017 M. RUGPJŪČIO 19-20 DIENOMIS
2017m.Žemaitijos regiono komandinės stalo teniso pirmenybės
Vyksta registracija į 2017m Žemaitijos regiono komandines stalo teniso pirmenybes
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
Giedraičio turnyras Telšiuose, 2016m.spalio 22-23 dienomis
"Nemuno" taurė Kelmėje 2016 10 01
Pradžia 10:30 val.
2016.09.24-25 Tarptautinis stalo teniso turnyras
Turnyras vyks Kauno miesto sporto Halėje, Perkūno al. 5
Reitinginės varžybos Naujojoje Akmenėje Lapkričio 7d.
Dėmesio! Plastikiniai kamuoliukai 2015-2016 m. LSTA varžybose
Nuo š.m. rugsėjo 1 d. visose LSTA vykdomose oficialiose varžybose bus žaidžiama su plastikiniais kamuoliukais
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą.
Zhang Jike tapo olimpiniu čempionu, Wang Hao jau trečią kartą laimi sidabrą. Bronzos medalį laimėjo Europietis.
Gumos | Butterfly | TENERGY 05
TENERGY 05
Gamintojas : Butterfly
Greitis : 103
Sukimas : 106
Kontrolė : 80
Kempinės storis : 1.7/1.9/2.1
  Prekės prieinamumas
Kiekis:
Kaina: € 54.90 € 59.90
Į krepšelį

Ši guma gaminama su naujos kartos Spring Sponge kempine, kuri labai skiriasi nuo prieš tai gamintų. Jos pagrindinė savybė – galimybė išlaikyti kamuoliuką daug ilgiau ant raketės. Tai tapo įmanoma panaudojus naują kompozitinę medžiagą jos gamybai. Išlaikant kamuoliuką ilgesnį laiką ant raketės, susidaro totalios kontrolės pojūtis. Smūgio greitis, kryptis ir sukimo jėga - viskas kontroliuojama žymiai lengviau. Viršutinės gumos vidiniai dantukai yra ypatingos geometrijos, paskaičiuoti padedant geriausiems žaidėjams ir atliekant mokslinius tyrimus. Rekomenduojama visoms puolamosioms strategijoms, „topsams“ atlikinėti, servuoti stipriai sukant.

Užsisakydami prekę, komentarų skiltyje parašykite, kokios spalvos ir kempinės storio gumą renkatės

 

Timo Boll pasisakymas apie Butterfly produkciją. 

„Man patinka Butterfly įranga, kadangi ji siūlo absoliučią kontrolę nepaisant ekstremalių sąlygų ir pageidavimų. Kaip mes Top žaidėjai sakome: „guma nepavedė“. Tik kelios gumos turi šią savybę. Aš pasikliauju savo Tenergy. Nekenčiu, kai padaromos klaidos ne dėl mano kaltės. Visada galiu būti tikras, kad tai ne Butterfly įrangos kaltė. Tam, kad paneigti gandus nuo dabar ir visiems laikams, galiu pasakyti, kad pasiekti tokį lygį yra įmanoma kiekvienam, kadangi aš pats naudoju visiškai įprastą Tenergy 05 gumą, kurią jūs galite įsigyti kiekvienoje parduotuvėje. Aš nenaudoju jokių tunerių ar kitokių priemonių gumoms patobulinti. Tai kokybės garantas, kurį šiuo metu man gali pasiūlyti tik Butterfly gumos.“ 

Originalas yra laimėtojas, padirbtas gaminys – antrarūšis.

Originalios Butterfly gumos gali būti atskirtos iš barkodo ant pakuotės galinės pusės. Kad būtų lengviau atskirti originalą ir padribtą gumą, Butterfly Europa pridėjo papildomą laserinį kodą, kurį galima rasti ant pakuotės priekinės pusės. Jeigu jums kilo bet kokių neaiškumų ar guma yra originali ar padirbta, prašome susisiekti su Tamasu Butterfly Europa arba su bet kuriuo oficialiu Butterfly tiekėju. 

SPRING SPONGE

Spyruokliuojanti kempinė, tai visiškai nauja kempinė, sukurta Butterfly, kuri labai skiriasi nuo dabar egzistuojančių. Labiausiai pastebima savybė, tai jausmas, kad gali išlaikyti kamuoliuką ant raketės; tai buvo pasiekta dėl gamyboje naudojamų inovacinių medžiagų. Jos sukuria spyruokliavimo efektą, kai kontaktuojama su kamuoliuku. Rezultatas: žaidėjas gali kontroliuoti sukimą, greitį ir kryptį taip kaip jis nori. Kempinė leis jums jausti visišką kontrolę.  

TENERGY- PAJAUSKITE SPRING SPONGE GALIĄ 

Po ilgų tyrimų ir vystymų metų, bei po nesuskaičiuojamų Butterfly žaidėjų testų, bandant naująją Sping Sponge, Butterfly išrado naują kempinę.

Kaip sinonimą naujai gumų kartai, Butterfly sujungė didelio tempimo technologiją su spyruokliuojančia kempine: Tenergy. Tenergy 05, kaip pirmoji šios serijos guma buvo praplėsta iki Tenergy 64 ir Tenergy 25. Pagrindinis skirtumas tarp šių gumų yra vidinių dantukų struktūra. Kiekviena Tenergy versija pritaikyta tipinėms žaidimo charakteristikoms, panaudojant skirtingo pločio ir ilgio dantukus bei atstumą tarp dantukų. Kiekviena versija siūlo unikalų jutimą, suderintą su spyruokliuojančios kempinės efektu.

Kaip logiškas papildymas Tenergy šeimai, buvo sukurtos FX kempinės, kurios yra ne tik minkštesnės, bet ir 6 gramais lengvesnės. Tenergy FX serija skirta labiau tiems žaidėjams,  kurių yra lėtesnė ranka ir riešo judėsiai. Šioje vietoje FX kempinė pabrėžia kontrolę.